Loading Now
Игри на приставці

Бюджетне рішення для геймера-початківця

Професійними кіберспортсменами не народжуються. Щоби досягти значних успіхів у цій ніші, потрібні роки наполегливих тренувань (звучить трохи іронічно, але для професіоналів гра — це справді робота). 

Зовсім не обов’язково для отримання базових навичок купувати все найкраще: для цього буде достатньо недорогого геймерського обладнання, яке обійдеться в 3-5 разів дешевше, ніж топові гаджети від іменитих брендів. 

Наводимо приклад такого комплекту бюджетної периферії, який включає геймпад, ігрову мишку, клавіатуру та стереогарнітуру.

Геймпад

Вартий уваги контролер GamePro MG650, який має непогану автономність, подвійний режим роботи (Xinput та Dinput) та пристойний радіус дії. Звісно, чудес від нього очікувати не доводиться, але для своєї ціни (700 грн) це дійсно гарний геймпад.

Під’єднання до ПК чи ігрової приставки виконується через донгл, який входить до комплекту постачання. Що стосується підключення до смартфона, потрібен OTG перехідник. Безпосередньо процедура дуже проста та швидка: натискаємо на середню кнопку, і через секунду пристрій готовий до використання.

У цій ціновій категорії є чимало інших непоганих геймпадів, ознайомитися із якими можна за посиланням https://www.ctrs.com.ua/ru/dzhoystiki-i-manipulyatory/. Наприклад, Defender X7, iPega PG-9157 чи Trust GXT 541 MUTA.

Мишка

Непоганим можна вважати варіант із геймерською мишкою Lorgar Stricter 579. Її заявлений ресурс — 50 млн натискань, гаджет має 9 кнопок, дві з яких мають регулювання сили спрацьовування. 

До комплекту постачання входить фірмова утиліта для тонкого налаштування пристрою, зокрема підсвічування та роботи сенсора. Вона ж рахує статистику: кількість зроблених кліків, пробіг мишки за певний проміжок часу, швидкість руху курсора. 

Ніжки із чистого тефлону, вони знімні. Вага пристрою 127 г — доволі важкий, але для ігрового гаджета це нормально.

Клавіатура

Хоча 1stPlayer MK8 Titan — це ігрова клавіатура, вона повнорозмірна, тобто має калькуляторний блок і може використовуватися для роботи. Як і належить геймерським девайсам, 1stPlayer MK8 Titan має RGB підсвічування, яке можна налаштувати під себе утилітою Magic Nest. 

Її ж можна використовувати для програмування макросів. Залежно від ваших уподобань можна вибрати одну із трьох версій із різними світчами: м’які (Yellow), тугіші (Black), та чутливі зі звуком (Blue). У будь-якому варіанті ресурс однаковий, до 50 млн натискань.

До комплекту постачання входять інструмент для демонтажу світчів та кейкапів. 

Стереогарнітура
Джойстик

Стереогарнітура

Навушники Hator Hypergang 2 USB 7.1, хоч і позиціонуються як ігрові, можуть бути використані й меломанами. Це дротовий варіант, з алюмінієвою дужкою і вагою 245 г. Амбушюри доволі якісні, з анатомічної піни, покриті екошкірою, яка забезпечує пристойний рівень шумоізоляції.

Діапазон відтворюваних частот розширений: 10-22000 Гц. Для з’єднання із ПК/ноутбуком використовується комплектна звукова USB-карта, для смартфонів чи планшетів — спарений аудіокабель Mini-Jack.

Налаштування доступні на карті чи в утиліті Hator Crystal.

Share this content:


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Ви забули прочитати

Відкрийте більше з Секрети здоров'я та краси

Підпишіться зараз, щоб продовжити читання та отримати доступ до повного архіву.

Продовжити читання